تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا

موزه های اسپانیا

مالاگا با داشتن بیش از 30 موزه، مرکز فرهنگی و تاریخی پیشرو در اندلس است. طیف عظیمی از موزه های هنری آن یکی از جذاب ترین پیشنهادات جاذبه های شهر است و به هیچ وجه محدود به نمایش کار پابلو پیکاسو، مشهور ترین نقاش مالاگا نیست. در اینجا ما جالبترین موزه های هنری که در این شهر بی نهایت تحریک کننده وجود دارد را ارائه داده ایم. در تور اسپانیا بازدید از موزه های دیدنی و جذاب مالاگا را فراموش نکنید.

موزه پیکاسو مالاگا

گالری زیبا و شناخته شده در یک قصر قرن شانزدهم در قلب شهر مالاگا قدیمی قرار گرفته است و دارای یک مجموعه دائمی از نقاشی های هر دوره از زندگی حرفه ای پیکاسو میباشد. معروف ترین پسر مالاگا تنها چند دقیقه فاصله از موزه پلازا مرسد متولد شد. در طول سه سال آینده، موزه پیکاسو مالاگا 166 اثر هنری دیگر را نمایش خواهد داد.

Centro de Arte Comtemporáneo Malaga (CAC)

با بررسی روند هنر قرن بیستم، مجموعه دائمی CAC به ویژه در مورد هنرمندان بین المللی از 1950 تا امروز (دامین هرست و توماس روف) و هنرمندان اسپانیایی از دهه 1980 است؛ مالاگا محل تولد استعداد است. آثاری که شامل مجسمه سازی و نصب و راه اندازی می شوند در اتاق های سفید مربوط به آینده نمایش داده می شوند و توسط رویدادهای کامل و تقویم آموزشی همراه با نمایشگاه های موقت ترویج هنرمندان بلندپایه مالاگا تکمیل می شود.

Museo de Belles Artes

سال گذشته، موزه هنرهای زیبای مالاگا با موزه باستان شناسی منطقه ترکیب شد، که هر دو در حال حاضر در یک کاخ بزرگ در کنار باغ نخل قرار دارند. این ترکیب اکنون نامیده میشود موزه مالاگا خانه ی 2،000 اثر در بخش هنرهای زیبا و 15،000 قطعه در اتاق های باستان شناسی است.

Pompidou Centre

در مارس 2015، به عنوان یک پایگاه از مرکز Pomidou اصلی در پاریس، یکی از موزه های نوآورانه و هیجان انگیز هنر مالاگا در یک مکعب عظیم چند رنگ در قلب بندر بزرگ شهر افتتاح شد. اما این تنها دلیل نیست که مرکز Pompidou مالاگا چنین مکان تحریک کننده و لذت بخش برای بازدید است. مجموعه دائمی که به صورت خلاقانه توسط موضوع سازمان یافته و نه به لحاظ زمان، و دارای 90 اثر فاخر مانند فرانسیس باکن، مارک چاگال و البته پسر محبوب مالاگا پابلو پیکاسو است. این همه، درست در مرکز منطقه بندر خیره کننده مالاگا، باعث می شود Pompidou یکی از بهترین فضاهای عمومی شهر را بسازد.

Museo Carmen Thyssen

برای یک نگاه شگفت انگیز به گذشته اندلس، که آثار برخی از بزرگترین نقاشان منطقه را در خود جای داده است، به موزه Carmen Thyssen بروید. مجموعه دائمی با نمایش گذاشتن تصاویر زندگی و فرهنگ جنوب اسپانیا در دهه 1800 تمرکز دارد. یکی از مجموعه های نمایشگاه آثاری به سبک رومانتیک که در نیمه اول قرن طراحی شده است را به نمایش گذاشته است، با صحنه های شگفت انگیز از مناطق روستایی آندلس توسط مانوئل بارون وای کاریلو؛ است. یکی دیگر از دیدگاه های واقع گرایی که توسط هنرمندان در نیمه دوم قرن بکار رفته است، با برخی از آثار مهم ماریانو فورتونی مارشال آشنا می شوید.

Museo del Patrimonio Municipal

برای بررسی جامع هنر محلی از قرن 15 تا 20، این موزه مدرن به دنبال موزه مالاگا است که شما می خواهید در آن باشید. مجموعه دائمی فوق العاده در سه اتاق قرار دارد که به نوبه خود بر قرن های 15 تا 18، 19 و 20 متمرکز شده است. آثار اوایل و اواخر پیکاسو در اتاق دوم و سوم به ترتیب مورد بررسی قرار گرفته است. نمایشگاه های موقت گالری، یک رویکرد متفاوت دارند؛ ، برای مثال، تفریح و سرگرمی از رویدادهای ورزشی زمستانی که در سالهای 1945 تا 1977 در مالاگا برگزار می شود، در حال اجرا است.

Museo Jorge Rando

تنها موزه هنر در اسپانیا که صرفا بر جنبش بیانگرایی متمرکز است، نام هنرمند محلی با نفوذ (1941) است که اکنون زمان خود را بین مالاگا و هامبورگ تقسیم می کند. راندو یکی از پیشگامان بیانگرایی اسپانیایی است و این گالری رنگارنگ به چالش کشیدن آثار او و دیگر نقاشان برجسته جنبش بیانگرایی و مجسمه سازان سراسر جهان اختصاص دارد.

Museo Revello de Toro

این موزه نام خود را از Felix Revello de Toro، هنرمند متولد مالاگا که در سال 2002 به عنوان “پسر محبوب” توسط دولت منطقه ی اندلس برگزیده شد، گرفته است. مجموعه های دائمی 142 اثر او، از جمله مطالعات وابسته به عشق شهوانی از شکل زن است. تمرکز دیگر این موزه بر قرن 17 میلادی است که مجسمه ساز گراندینو در خانه و استودیوی سابق این موزه دوست داشتنی واقع شده است. منا مجسمه های مهم مذهبی را در کارگاه خود در مالاگا تولید می کند، اما به یاد داشته باشید بهترین طراحی کابین سرود خواندن در کلیسای جامع بزرگ شهر از آثار او است.

Museo del Vidrio y Cristal

یکی از زیبا ترین گالری های هنری و موزه های آندلس که شما را به یک تور ظروف شیشه ای زیبا از دوره های مختلف تاریخ می برد. 700 قطعه عجیب و غریب آن از زمان فنیقی تا کنون بوده و در اتاق هایی که در سبک های دوره های مختلف بسته بندی شده اند، جذاب هستند. به عنوان مثال، در طبقه همکف، شیشه های رنگ آمیزی انگلیسی قبل از رافائلیت هستند. یک موزه شگفت انگیز و غیر معمول، واقع در خانه ای زیبا در مالاگا مربوط به قرن هجدهم است.

Museo Casa Natal Picasso

خانه ساده مالاگا در پلازا مرسد که در آن پیکاسو در سال 1881 متولد شد و سال ها در آن زندگی کرد اکنون یک موزه و گالری زیبا است. این سه بخش در سه طبقه تقسیم شده است، یکی از آنها آثار پیکاسو و پدرش را نمایش میدهد، و همچنین خوزه رویز بلسکو، نقاش و معلم هنر. در طبقه همکف، ناهنجاری های مختلفی از زندگی خانوادگی پیکاسو می تواند مورد بررسی قرار گیرد، در حالی که طبقه بالا مرکز تحقیقاتی و کتابخانه است.

جاهای دیدنی مالاگا،تور مالاگا،مالاگا،قیمت تور اسپانیا،تور اسپانیا،قیمت تور اسپانیا نوروز،جاذبه های اسپانیا،تور اسپانیا ارزان،هتلهای مالاگا،تور اسپانیا نوروز،مجری تور اسپانیا

تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا

Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *