پرواز داخلی،پرواز خارجی،پرواز سیستمی،پرواز چارتری،پرواز ارزان قیمت،پرواز خارجی ارزان،پرواز داخلی ارزان،بلیط هواپیما ارزان،رزرو بلیط پرواز،رزرو بلیط هواپیما،رزرو پرواز،رزرو پروازهای خارجی،رزرو پروازهای داخلی

وقف برای نوشیدن قهوه در زیباترین بلوار بارسلونا

لارامبلاس، واقع در مرکز بارسلونا، یکی از زیباترین بلوارهای اروپا است. یک راه ایده آل برای تجربه رامبلاس این است که یک ساعت یا بیشتر را در یکی از کافه های جالب این خیابان برای خوردن قهوه و یا خنک شدن توقف کنید، که همه چیز را از بستنی های لذیذ تا تاپاس های خوشمزه ارائه می دهند. بسیاری از کافه ها به سمت خیابان رامبلاس تراس دارند، بنابراین شما می توانید بعدازظهر خود را در هنگام غروب خورشید از آرامش لذت ببرید.

اگر در تور اسپانیا هنگام بازدید از خیابان لارامبلاس هوس نوشیدن قهوه کردید میتوانید به کافه هایی که در ادامه معرفی شده است توجه کنید.

تنوع و راحتی در قلب بارسلونا

از لحاظ شخصیت تاریخی، هیچ کافه ای در رامبلاس به پای کافه de l’Opera نمیرسد، در مقابل تئاتر لیسئو قرار گرفته است. این کافه در قرن 18 آغاز به کار کرد و هنوز هم آینه ها و دکورهایی از آثار وینیز متعلق به نیمه قرن نوزدهم میلادی را در خود دارد،(اگرچه بیشتر دکور اکنون مدرن است).

کافه Zurich هم برای محبوبیت و هم راحتی آن، مکانی عالی است، در کنار میدان کاتالونیا، از طرف دیگر ورودی مترو در بالای لارامبلاس. این کافه دارای یک تراس بزرگ است و مکان گرانی نیست، حتی اگر شما یک کایا، قهوه یا ساندویچ سفارش دهید. این کافه مکانی عالی برای ملاقات با دوستان است.

در اواسط خیابان لارامبلاس La Boqueria، معروف ترین بازار بارسلونا قرار گرفته است که هسته تجاری شلوغ خیابان است و از همه طرف با کافه های زیبا و تاپاس محصور شده است، از جمله Au Port de La Lune، اغذیه فروشی فرانسوی.

در نزدیکی انتهای لارامبلاس شاید غیرمعمول ترین نقطه توقف، El Bosc de les Fades، که داخل آن یک جنگل پر از جن و پری، صداهای عجیب و غریب و آینه های خیالی است. ارزش آن را دارد تا دکوراسیون آن را به تنهایی بررسی کند، یا اگر بخواهید یک تفریح تا حدودی فوق العاده از فشار و شلوغی مرکز شهر بارسلونا داشته باشید.

در اکثر این کافه ها شما کمی بیشتر از جاهای دیگر شهر پرداخت می کنید، اما 1.50 برای یک قهوه و 2 برای یک آبجو کوچک آنقدر هم بد نیست، به خصوص در چنین بلوار زیبایی در مرکز بارسلونا. گردشگران تور اسپانیا در این خیابان زیبا خاطراتی به یاد ماندنی خواهند داشت.

Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *