پرواز داخلی،پرواز خارجی،پرواز سیستمی،پرواز چارتری،پرواز ارزان قیمت،پرواز خارجی ارزان،پرواز داخلی ارزان،بلیط هواپیما ارزان،رزرو بلیط پرواز،رزرو بلیط هواپیما،رزرو پرواز،رزرو پروازهای خارجی،رزرو پروازهای داخلی

فته های کمی در اسپانیا وجود دارد که بدون جشن خاصی میگذرد. در طول ماه های آرام بین کریسمس و عید پاک، اسپانیا علت جشن را پیدا می کند و بزرگترین جشن در این دوره کارناوال است. اگر زمان تور اسپانیا شما با زمان برگزاری این کارناوال ها یکی باشد پس شما بسیار خوش شانس هستید.

جشن های کارناوال مانند یک جشن خیابانی بزرگ است که در آن مردم شهرها و شهرستانها با یک روح سرزنده، خنده، سرگرم کننده و لبخند گرد هم می آیند. با قدم زدن در خیابان ها در طول کارناوال، شما می توانید شوالیه های قرون وسطی، دلقک ها، دزدان دریایی، ابرقهرمانان، موجودات افسانه ای و غیره را پیدا کنید.

ریشه های کارناوال

کارناوال در سراسر جهان جشن گرفته می شود، اما نسخه اسپانیایی آن دارای سبک منحصر به فرد خود است. آن به عنوان زیبایی عجیب یا رقص جهت یافته مانند کارناوال جنوا (ایتالیا) و برزیل نیست، بلکه کارناوال اسپانیا همه جانبه است و از مردم در همه سنین دعوت می کند برای پیوستن به این جشن، و این یک رویداد شگفت انگیز برای هر کسی است که از اسپانیا در فوریه بازدید میکند.

رولرز این فرصت را برای لباس پوشیدن و تغییر هویت خود و از استرس و نگرانی های زندگی روزمره دور شدن که از مزایای خارق العاده کارناوال است فراهم میکند. ریشه کارناوال در روم باستان دروغ است، اما آن مدتها قبل از جشن در اروپا گسترش یافت. در هفته های قبل از لنت، زمانی که از هر دو محدودیت های اخلاقی و رژیم غذایی بود، شهروندان قبل از محدودیت های بزرگ، جشن های بزرگ را با مقدار زیادی غذا و الکل پرتاب می کردند.

بسیاری از مقامات در طول سالها، از جمله رژیم فرانکو در اسپانیا، تلاش کردند تا جشن های کارناوال را ممنوع کنند، اما روح کارناوال جان سالم به در برده و همچنان محبوبیت بیشتری به دست آورده است. جشن های کارناوال معمولا با ظاهر مشهور آغاز می شود و پس از آن جشن خیابان به راه می افتد. این معمولا حدود یک هفته طول می کشد و شامل نمایش، مسابقات، لباس، هنرمندان سیرک و تئاتر خیابانی است.

بزرگترین روز جشن کارناوال سه شنبه است، که به دنبال مراسم افتتاحیه در روز چهارشنبه هنگامی که “Entierro de la Sardina” یا “دفن ساردین” برگزار می شود. این مراسم تقلید از یک مراسم تشییع پیکری است که در طی آن یک شناور غول پیکر ساردین بر روی آتش قرار می گیرد تا قبل از غیبت، به لذت های زندگی خاتمه دهد.

کارناوال اسپانیا

کارناوال در مناطق مختلف سراسر اسپانیا جشن گرفته می شود، اما بزرگترین جشن در جزایر قناری، در جزیره تنریف وجود دارد. در شهر تاریخی کادیز در منطقه آندلوسیا؛ در نواحی سرسبز گلسیا؛ و در سمت ساحل جشن شهر Sitges.

کارناوال تنریف

بزرگترین کارناوال در تنریف در ماه فوریه در سانتا کروز برگزار میشود و مردم را از سراسر جزیره و جهان جذب می کند، این رویداد غیر قابل پیش بینی برای هر کس در تعطیلات در تنریف است. میدان اصلی سانتا کروز با دکوراسیون و موسیقی و فضای جشنی پر جنب و جوش تزیین می شود.

کارناوال یک هفته طول می کشد و با فعالیت های جشن خیابانی بدون توقف، از جمله گروه ها، گروه های رقص، مسابقات فانتزی و لباس و رژه اتومبیل های عتیقه پر می شود. “کوزو” رویداد اصلی کارناوال است و در روز سه شنبه اتفاق می افتد. این رژه بزرگ و رویداد رسمی کارناوال، بیشترین تماشاگران را از کل هفته جذب میکند.

کارناوال کادیز

کارناوال شهر کادیز از کارناوال شهر جنوا ایتالیا الهام گرفته است. از لحاظ تاریخی شهرهای کادیز و جنوا تجارت زیادی انجام دادند و بسیاری از ایتالیایی ها در شهر آندلوسیا قرار گرفتند. بعد از اینکه جشن های کارناوال جنوا را جشن گرفتند، شروع به تقلید از جشن های کارناوال خود کردند و از آن زمان به بعد یکی از بزرگترین جشنواره های کل اسپانیا شد.

در کارناوال Cadiz ، لباس فانتزی واقعا یک گزینه نیست. پانسمان کردن، تبدیل شدن به یک شخصیت و درگیر شدن در جنون، بخشی جدایی ناپذیر از تجربه کارناوال است. مانند کارناوال تنریف، کارناوال کادیز نیز با گروه های موسیقی، گروه های رقص، سیرک، رژه ها، لباس های خارق العاده که تماشاگران بیش از 10 روز جادویی از آن لذت می برند.

کارناوال سیتجز

کارناوال سیتجز یک نمایش بسیار جذاب و منحصر بفرد است و بیش از 250،000 نفر در آن حضور پیدا میکنند و از این شهر کوچک دیدن می کنند و در طول هفت روز با رنگ ها و زندگی احساس سرزندگی میکنند.

رژه کارناوال سیتجز منحصرا نمایش توقف و ویژگیهای روشن شناورها و کارناوال پادشاه و ملکه است.

کارناوال گلسیا

کارناوال گلسیا به طور قابل توجهی متفاوت از کارناوالهای تنریف، کادیز و سیتجز است و در بین گلسیایی ها به عنوان « Entroido» یا « Antroido» مشهور است. در هر روستای گلسیا کارناوال های مختلفی در موضوعات گوناگون وجود دارد، اما هر کدام از آنها مضامین تاریخی و سنتی بیشتری را به جای تم های مدرن کارناوال ها نشان می دهند.

اکثریت بزرگترین و جالب ترین کارناوال گلسیا در شهر اورنس برگزار می شود. اگر در مدت کوتاهی پس از کریسمس به این منطقه بروید، آمادگی و مقدمات برای شروع کارناوال را خواهید دید و جالب توجه است، گلسیا خانه برخی از کارناوالهای رکورددار است.

کارناوال لازا قدیمی ترین کارناوال در جهان است و کارناوال Xinzo طولانی ترین کارناوال در اروپا است. شخصیت های اصلی کارناوال “peliqueiros” است که لباس های نفیس (و سنگین) که وزن آن تقریبا 20 کیلوگرم است، شامل یک سرپوش بزرگ با پومپوم، ماسک، کت کوتاه، پیراهن سفید و روسری، کراوات، کمربند، شلوار کوتاه منگوله دار، جوراب ساق بلند قرمز و شلوار تزئینی.

مراسم تشییع جنازه ساردینز و پایان کارناوال

هر کجا که شما برای این جشن در ماه فوریه در اسپانیا انتخاب کنید، کارناوال در همانجا به پایان می رسد، با سنت محلی “Entierro de la Sardina” یا “خاکسپاری ساردین”. در طول این رویداد، یک ساردین بزرگ ساخته شده از پارچه یا کاغذ ماش رژه میرود از طریق خیابان و در نهایت آن را به عنوان بخشی از نمایش آتش بازی بزرگ روشن و نورانی میشود.

کارناوال یک رویداد منحصر به فرد و هیجان انگیز است که به بازدید کنندگان طعم و مزه فرهنگ اسپانیا و عشق به مهمانی را میچشاند و سنت های عجیب و غریب اما جذاب اسپانیایی را به گردشگران تور اسپانیا نشان میدهد! اگر در ماه فوریه به اسپانیا سفر کنید، بهتر است از یکی از این جشن های خیابانی فوق العاده بازدید کنید و درگیر شوید!

Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *