تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا

بیشتر مسافران اسپانیا سفر خود را از شبه جزیره ی ایبرین ( مادرید ) شروع میکنند و بعد به سمت جنوب که دارای آب و هوای معتدل تری است مانند بارسلونا و والنسیا سفر میکنند و هرگز درک نخواهند کرد که با نادیده گرفتن شمال اسپانیا خود را از دیدن چه زیبایی عظیمی محروم میکنند. روستاهای قرون وسطایی و چمن زارهای زیبا و سواحل زیبای خلیج بیسکی تنها بخشی از زیبایی های بینظیری است که تور اسپانیا در شمال اسپانیا در انتظار شما هستند.

پارک ملی پیکوس د ، اسپانیا

پارک ملی پیکوس د اولین پارک ملی اسپانیا میباشد که در سال 1918 با نام مونتانا د کووآندگا شناخته شد. و از سال 1995 تا به امروز با نام پیکوس د شناخته میشود. حالت کوهستانی و دره های عمیق این پارک ملی اسپانیایی برای کوه نوردان و کسانی که به پیاده روی علاقه دارند بسیار جذاب و هیجان انگیز است. در تور اسپانیا و بازدید از شمال اسپانیا نگران کوهستانی بودن و بارش برف نباشید چرا که ممکن است در این منطقه چندسال یکبار هم برف نبارد. دریاچه های زیبایی که در تور اسپانیا و در بازدید از این پارک ملی اسپانیایی خواهید دید ممکن است نظر غواصان را به خود جلب کند .

سنتندر ، شمال اسپانیا

سواحل سنتندر جاذبه ی اصلی این بندر در خلیج بیسکی میباشند. سواحل زیبا با شن و ماسه های طلایی و انحنای زیبای طبیعی یکی از زیباترین سواحل اروپا به شمار می ایند. شاید برایتان جالب باشد که اگر چه سنتندر یک شهر باستانی است، بیشتر بخش های قدیمی آن در سال 1941 در اثر آتش سوزی نابود شده اند و بخش زیادی از آثار های باستانی آن امروزه در موزه ی گویل نگهداری میشوند.

پامپلونا ، اسپانیا

پامپلونا یک شهر تاریخی است که زمانی به عنوان پایتخت پادشاهی ناوار شناخته میشده است. اما امروزه به عنوان مرکز برگزاری فستیوال فرمین شناخته میشود که در آن مردها یی نترس تلاش برای رام کردن گله ای از گاوها در خیابان های شهر میکنند. این فستیوال در 6 روز در ماه جولای برگزار میشود. وجنگ با گاوهای وحشی هم یکی دیگر از فعالیت های مورد علاقه ی مردم و توریست های اسن منطقه میباشد. در تور اسپانیا و بازدید از شهر پامپونا شاید برایتان جالب باشد که شهر پامپونا دارای بزرگترین میدان گاوبازی اسپانیا میباشد و بسیاری از ساختمان های اطراف این میدان جوری طراحی شده اند که برای عبور کالسکه مناسب باشد.

سانتیلانا دل مار ، اسپانیا

در تور اسپانیا اگر علاقه مند به بازدید از سانتیلاانا دل مار هستید حتما کفش راحت به همراه داشته باشید. شاید دانستن این موضوع برایتان جالب باشد که در سانتیلا دل مار اسپانیا تنها با پای پیاده امکان تردد دارید.. و کل مسحت این شهر 30 کیلومتر میباشد. این شهر برای دارا بودن نقاشی های قرون وسطایی ( قدمت انها به قرون وسطی برمیگردد) بسیار مشهور است. یک حکایت قدیمی وجود دارد که گوینده ی این مطلب است که نام سانتیلاانا دل مار، در واقع سه دروغ است، زیرا آن نه سنت (سانتو)، و نه صاف (لانا)، و نه دریا (مار) دارد. اما حکایت دیگری هم وجود دارد که این شهر نام خود را ازکلیسایی به همین نام گرفته است.

 

 

تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا،ویزای اسپانیا،اخذ ویزای اسپانیا،ویزای شنگن.

Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *