تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا، ویزای توریستی،ویزای اسپانیا،ویزا،اخذ ویزا

همیشه بهانه ای برای بازدید از اسپانیا وجود دارد … چه برای آفتاب شگفت انگیز، یا استراحت و آرامش و یا دیدن مناظر زیبایی از جاذبه های گردشگری اسپانیا؛ کل کشور یک کتاب از تجربیاتی است که قطعا بسیار زیبا و با ارزش هستند.

بهترین بخش در مورد بازدید از اسپانیا، هرچند تنوع بی نظیری است که می توانید در سرتاسر کشور پیدا کنید – فرهنگ ها، غذا و حتی زبان ها می توانند به طرز چشمگیری تغییر کنند بسته به جایی که شما در اسپانیا پیدا می کنید. این البته فقط موجب هیجان بازدید و بازدید دوباره از اسپانیا می شود، زیرا هر بار فرصتی به شما می دهد که یک تجربه جدید فوق العاده را در مکان های گوناگون بدست آورید.

با وجود تنوع بالای اسپانیا از هر نظر، چند قانون صادق است، مهم نیست که در تور اسپانیا شما در حال برنامه ریزی برای بازدید از کجا باشید و در واقع، مهم نیست که آیا آن بازدید شما برای اولین یا دهمین بار است، اسپانیا همیشه موفق به پیدا کردن راه هایی درخشان برای تعجب و تحت تاثیر قرار دادن شما میشود.

در ادامه پنج چیز مهم برای دانستن در مورد سفر به اسپانیا آورده شده است.

یادگیری چند کلمه اسپانیایی

بعضی اسپانیایی ها به ویژه کسانی که در شهرهای بزرگ مثل مادرید زندگی میکنند میتوانند انگلیسی صحبت میکنند. با این حال، بیشتر مردم فقط می توانند با زبان اسپانیایی ارتباط برقرار کنند. قبل از سفر به اسپانیا، یادگیری اسپانیایی می تواند سفر شما را بسیار ساده تر کند، حتی اگر به معنی تسلط تنها چند کلمه باشد. به عنوان مثال، شما می توانید تمرین کنید که چگونه می گویند سلام، و چگونه به اسپانیایی آدرس را میپرسند. این امر می تواند فاجعه آمیز باشد زمانی که در یک کشور خارجی گیر بیفتد، بدون اینکه قادر به درخواست راهنمایی برای رسیدن به هتل خود باشد! این می تواند شما را نسبت به کلاهبرداری ها و اتفاقات منفی، آسیب پذیرتر کند.

شما نیازی به خرید بطری آب ندارید

به عنوان یک توریست، همیشه نیاز به خرید بطری آب است. این کاملا قابل درک است با توجه به اینکه شما هرگز در مورد کیفیت آب شیر در بسیاری از کشورهای خارجی مطمئن نیستید. با این وجود اسپانیا استثنا است و آب شیر برای نوشیدن بسیار امن است. استفاده نکردن از بطری های آب هم در هزینه ها صرفه جویی میکند و هم باعث کاهش ضایعات پلاستیکی میشود.

اسپانیایی ها دیر غذا میخورند

در بسیاری از کشورها ناهار معمولا بین 12 و 1 ظهر میل میشود، اما در اسپانیا چنین نیست. اسپانیایی ها دیر غذا می خورند، و شما ممکن است یک مکان باز برای غذا خوردن تا قبل از 2 بعد از ظهر پیدا نکنید. دانستن این موضوع، به شما امکان می دهد روز خود را در آن زمان برنامه ریزی کنید. حتی در شب ها، اسپانیایی ها دیر شام می خورند، بیشتر بعد از ساعت 9. اگر در سفر برای صرف شام به خانه یک اسپانیایی می روید، شگفت زده نشوید که شام را در اواخر شب بیاورند؛ این بخشی از فرهنگ اسپانیایی است.

در فرهنگ اسپانیا انعام ضرورتی ندارد

به طور کلی انعام دادن مقوله‌ی مرسومی در کشور اسپانیا نیست و این امر دل به خواه است. در هر صورت اگر مایل به انعام دادن بودید می‌توانید به دو یا سه یورو اکتفا کنید. اگر شما اقدام به انعام دادن کنید از آن قدردانی خواهد شد.

سفارشات نوشیدنی با اسنک رایگان همراه است

اسپانیایی ها یک فرهنگ بسیار جالب دارند که به موجب آن همه سفارشات نوشیدنی با یک میان وعده رایگان همراه است! ممکن است ترکیبی از پنیر، چیپس سیب زمینی یا حتی یک میوه باشد.

وقتی این را دریافت کردید، نترسید؛ بابت آن هزینه ای پرداخت نخواهید کرد فقط از نوشیدنی همراه با هدیه میان وعده خود لذت ببرید. این فقط بخشی از فرهنگ اسپانیایی به نام Tapas است.

Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *