پرواز داخلی،پرواز خارجی،پرواز سیستمی،پرواز چارتری،پرواز ارزان قیمت،پرواز خارجی ارزان،پرواز داخلی ارزان،بلیط هواپیما ارزان،رزرو بلیط پرواز،رزرو بلیط هواپیما،رزرو پرواز،رزرو پروازهای خارجی،رزرو پروازهای داخلی

شب های دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در تابستان هیجان انگیز تر میشود با بازگشت جشنواره فیلم فضای آزاد Sala Montjuïc در بارسلونا. اگر از مسافران خوش شانس تور اسپانیا باشید و سفر شما مصادف با این جشنواره باشد میتوانید در آن شرکت کنید و یک تجربه متفاوت از سینمای روباز را بدست خواهید آورد.

شانزدهمین جشنواره در زمین قلعه مونتجو برگزار میشود. برای نشان دادن سالگرد، 16 فیلم نمایش داده خواهد شد، که هر کدام با موسیقی زنده همراه خواهند بود. بیش از 450،000 نفر از این رویداد در سال های گذشته لذت برده اند، و در سال 2018، قصد دارد برخی از بهترین فیلم های سال های اخیر و همچنین برخی از کلاسیک های تمام وقت را در خارج از منزل به نمایش بگذارد.

با توجه به شهرت شهر به عنوان یک مقصد شب زنده داری، فیلم ها تا ساعت 10 شب اکران نمی شوند. این امر تا حدی به دلایل کاربردی (شما واقعا نمی توانید یک فیلم را خارج از منزل تا زمانی که خورشید غروب نکرده روی صفحه نمایش ببینید)، و همچنین به این دلیل که شما به ندرت چیزهایی را که در بارسلونا اتفاق می افتد پیدا خواهید کرد تا مردم شام خود را در خانه داشته باشند.

استعداد محلی کاتالان به شدت بر روی پرده و روی صحنه خصوصیات خود را نمایش میدهد، با کارگردانی لارنس آنچر و هوپ (2017) کارلوس مارکز-مارکت که جشنواره را باز می کند. این فیلم با یک نمره زنده توسط گروه Mazoni توسط کاتالان همراه خواهد بود.

از 29 ژوئن تا 3 آگوست، عناوین سه برنده اسکار بیلبوردهای خارج از اببین، میسوری (2017) و شکل آب (2017) در کنار کلاسیک هایی مانند روان آلفرد هیچکاک (1960) نمایش داده می شود.

جالب است که کلاسیک فرقه نیز نمایش داده خواهد شد. یکی از آنهایی که غافلگیر کننده است، گری ریچی (2000)، با بازی جیسون استاتهام و براد پیت است. قبر ایسائو تاکاهاتا از فایرفلیز (1988)نمایش ویژه دیگری خواهد بود. یک استودیو گیبلی کلاسیک که برای یک نمره زنده اجرا شده توسط گروه شهری بارسلونا تنظیم خواهد شد و همچنین دارای موسیقی از فیلم های دیگر توسط خانه انیمیشن.

 

تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا،ویزای اسپانیا،اخذ ویزای اسپانیا،ویزای شنگن.

Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *