تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا،ویزای اسپانیا،اخذ ویزای اسپانیا،ویزای شنگن

معماری، غذا، موسیقی، سنت و فرهنگ بارسلونا و جاذبه های گردشگری فراوان این شهر ممکن است اینطور به یک توریست تور اسپانیا القا کند که برای لذت بردن از تور اسپانیا و به دست آوردن یک دید کلی از این شهر باید دست کم 10 روز را در این شهر بگذرانید اما اگر شما یکی از مسافران اقتصادی تور اسپانیا هستید تا انتهای این مطلب همراه آیشم باشید تا نحوه ی استفاده ی کامل از تور اسپانیا در 72 ساعت را به شما آموزش دهیم. اگر میخواهید بدانید که به چه تجهیزاتی نیاز دارید باید بگوییم یک برنامه ریزی دقیق و کمی دانش محلی برای استفاده ی هرچه بیشتر از تور اسپانیا برای شما کافی است .

روز اول:

صبح خود را با یک صبحانه ی محلی اسپانیایی مثلا المورزوی خوشمزه شروع کنید. اگرچه که مردم اسپانیا از المورزو به عنوان یک اسنک میان وعده بین صبحانه و ناهار استفاده میکنند اما برای گردشگران رزرو هتل در اسپانیا  به عنوان یک جایگزین خوشمزه به جای صبحانه میتواند بسیار بسیار هیجان انگیز باشد که قبل از رفتن به محله ی نمادین گوتیک باید نوش جان کنید. در  رزرو هتل در اسپانیا و در بازدید از محله ی گوتیک این مهم را مد نظر داشته باشید که این منطقه یکی از قدیمی ترین محله های شهر اسپانیا میباشد که ساختمان های آن عموما به قرون وسطی برمیگردند. این خیابان هیجان انگیز بهترین مکان برای شناخت فرهنگ و تمدن کشور اسپانیا و غرق شدن ساعاتی از تور اسپانیا در گذشته ی اسپانیا میباشد . امیداوریم با معرفی این منطقه به شما در لذت بردن هرچه بیشتر از رزرو هتل در اسپانیا به شما کمک کنیم. هنگام ناهار بهتر است که از منوهای آنلاین برای پیدا کردن با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین غذای ممکن را پیدا کنید عموما یک غذای خوشمزه ی نرمال بین 8-15 یورو هزینه میبرد و منطقه ی کاتالونیا یکی از بهترین مناطق برای غذا خوردن است که شما در آن هم منوهای غذاهای سنتی را پیدا میکنید و هم منوهای غذاهای مدرن. در روز اول تور اسپانیا پس از صرف ناهار سری به منطقه ی ال برن بزنید و از فروشگاهای آن دیدن کنید جای که میتوانید اجناس را با قیمت واقعی خود پیدا کنید مکانی که در ان میتوانید با کیفیترین لباس ها را به عنوان یادگاری تور اسپانیا برای خود تهیه کنید.

اما در شب روز اول  رزرو هتل در اسپانیا شما کمی حیرت زده خواهید شد چرا که با چهره ی جدیدی از شهر بارسلونا آشنا خواهید شد که با چهره ی شلوغ شهر و مردم و گردشگران پر انرژی که با دارا بودن تعداد زیادی رستوران و کافه برای به یاد ماندنی تر کردن تور اسپانیای شما کافی میباشند.

روز دوم:

سفری کوتاه به یکی از بازارهای معروف جهانی و جنجالی اسپانیا بزنید تا با نحوه ی خرید و فروش و فرهنگ مردم اسپانیا کاملا آشنا شوید. و از آنجایی که گردشگران  رزرو هتل در اسپانیا از جمعیت کل کشور اسپانیا بیشتر است پس مطمئن باشید که اجناس این بازار به اندازه ی کافی برای شما جذاب خواهد بود. یکی از ویژگی هایی که این مراکز خرید دارا میباشند سیستم بسته بندی مناسب انهاست که باعث میشود حمل و نقل اقلام خریداری شده برای گردشگران تور اسپانیا کار راحتی باشد.

بعد از ظهر روز دوم دقیقا زمانی است که شما میتوانید آن را صرف شناختن سبک معماری بینظیر کشور اسپانیا کنید که یعنی بازدید از کلیسای ساگاردا فمیلیا و پارک گوئل که شاهکار سبک معماری آنتونیو گودی میباشند اما قبل از بازدید از آنجا بلیط خود را آنلاین بخرید که در زمان خود صرفه جویی کرده باشید.

روز سوم:

روز سوم خود را با پیاده روی در باغ های مونتاجوس شروع کنید ، از پیاده روی در باغ های گیاهشناسی لذت ببرید و گشتی در میان موزه ها لذت ببرید. اگر فکر میکنید که جایی را از قلم انداخته اید امروز از آن دیدن کنید. امیدواریم با این مطلب توانسته باشیم در جهت لذت هرچه بیشتر شما عزیزان از رزرو هتل در اسپانیا  گامی برداشته باشیم

 

 

تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا،ویزای اسپانیا،اخذ ویزای اسپانیا،ویزای شنگن..

Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *