تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا

سفر به جنوب اسپانیا

بسیاری از ما، اسپانیا را با ماتادورها (گاوبازها) و هنرهای زیبایش می شناسیم. این سرزمین کهن که در جنوب غربی اروپا قرار دارد در طول سالیان دراز با فرهنگ غنی خود بر هنر اروپایی تاثیر زیادی گذاشته است. سبک های مختلف موسیقی و رقص به این کشور هویت می دهند و حتا یکی از محبوب ترین سازهای دنیا یعنی گیتار، ریشه اسپانیایی دارد. هنر مجسمه سازی، سینما و آشپزیِ ساکنان این سرزمین نیز شهرت دارد. معماری بناهای زیبا در این کشور بسیار متنوع به نظر می رسد چرا که در دوران پادشاهی رومی ها و بعد از آن در دوره های مختلف حکومت اسلامی، بناهای زیادی با سبک های مختلف در این جا ساخته شده است هتل خارجی. بد نیست بدانید که 44 مکان تاریخی و فرهنگی متعلق به اسپانیا در میراث جهانی یونسکو قرار دارد.

این بار با هم به جنوب این کشور سفر می کنیم، محدوده ای که آب و هوایی مدیترانه ای دارد. در این سفر هنر معماری مردم اسپانیا را در کوچه و پس کوچه ها لمس می کنیم و ساختمان هایی را از نظر می گذرانیم که به رنگ های زنده و گرم مزین شده اند. از میان دیدنی های بسیار این منطقه، زیبایی های شهرهای کادیس (Cádiz)، کوردوبا (Córdoba) و مالاگا (Málaga) را برای گشت و گذار برگزیده ایم. دیدنی های این شهرها بسیارند و ما با بعضی از آن ها دیدار کوتاهی خواهیم داشت.

در شهر کادیس جاذبه هایی مانند میدان سن آنتونیو (Plaza San Antonio) را از نظر می گذرانیم که زمانی میدان اصلی شهر محسوب می شد. بنایی قدیمی در میان میدان قرار دارد و با تزیینات گلبهی رنگش جلوه می کند. در ادامه کلیسای جامع کادیس را می بینیم که بنایی عظیم و سفید رنگ است و پس از آن میدانی قدیمی توجه ما را به خود جلب می کند، اینجا در دوره رومی ها محل برگزاری تئاتر بوده است. پارک زیبایی در این شهر هست که از اواخر قرن 18 تا به امروز همیشه آن را سرسبز نگه داشته اند، آن را نیز به تماشا می نشینیم. اندکی بعد به شهر کوردوبا می رویم و در این جا ستون های قد برافراشته توجه مان را جلب می کنند؛ این سازه های سنگی بازماندگان یک قصر رومی هستند. پس از آن به سوی کلیسای سن پابلو (San Pablo) می رویم و در حین تماشای آن، زیبایی اش را تحسین می کنیم. در شهر مالاگا جلوه هایی از کرانه دریا، سازه ها و تفریحات ساحلی پیش روی مان هستند و آن ها را یک به یک از نظر می گذرانیم. پس از آن کلیسای جامع این شهر را می بینیم. زمین دایره مانند بزرگی توجه ما را به خود جلب می کند که محل نمایش گاوبازی ماتادورها بوده است و پلازا ده توروس ده لا مالاگتا (Plaza de toros de La Malagueta) نام دارد.

 

 

تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا

Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *