تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا

درباره ی غذاهای اسپانیایی

دولت مستقل پادشاهی اسپانیا در جنوب غربی اروپا در شبه جزیره ایبرین واقع شده است. این کشور شامل یک تاریخ طولانی، یک فرهنگ غنی و تعداد زیادی جاذبه برای گردشگران خارجی است. پایتخت کشور اسپانیا شهر مادرید است. اسپانیا یک کشور توسعه یافته با سطح بالای تولید ناخالص داخلی است که رتبه ی سیزدهم در جهان را دارد. بر طبق نظرسنجی جمعیتی سال 2012، جمعیت این کشور در حدود 47 میلیون نفر بوده است. در تور اسپانیا حتما غذاهای محلی اسپانیا را امتحان کنید.

آمار مربوط به غذای اسپانیایی

تخصص آشپزهای اسپانیایی در راه انداختن آب دهان است و غذاهای اسپانیایی یکی از جاذبه های ویژه ی کشور اسپانیا میباشد، در ادامه به معرفی برخی از بهترین آنها میپردازیم .

کوروس، اسپانیایی

کوروس به عنوان یک صبحانه یا میان وعده ی پرطرفدار در کشور اسپانیا میباشد . که شامل مرغ سرخ شده پر از میوه ها یا پوشیده شده با شکلات است.

مانتیکادو، پلورون و تورون، اسپانیایی

یکی از سرگرمی های مورد علاقه در کشور اسپانیا در روز سال نو میلادی خوردن این خوراکی خوشمزه میباشد. مانتیکادو و پلیورون انواع کیک بادام هستند. آنها در اشکال و اندازه های مختلف ساخته شده اند و ممکن است نرم و یا ترد باشند . از سوی دیگر، تورون یک آب نبات با بادام و عسل است که به عنوان مواد اصلی این خوراکی مورد استفاده قرار میگیرد.

سوپ گازپاچو، اسپانیایی

این یک سوپ سبزی است که عمدتا از گوجه فرنگی ساخته شده است. تنوع گزافو در مناطق مختلف اسپانیا بسیار زیاد است. این خوراک عموما با تخم مرغ پخته شده و گوجه تهیه میشود.

پائلا

پائلا، به عنوان غذای ملی کشور اسپانیا به حساب می آید، یک غذای برنجی در جشنوارۀ بهار اسپانیایی در لا فالاس به چشم می خورد. این غذا از برنج، گوشت و سبزیجات ساخته شده است. تغییرات قابل توجهی که ممکن است در این غذا به وجود بیاید ترکیباتی نظیر استفاده از ماهی و یا گوشت خرگوش است

 

تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا

.

Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *