تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا

جاهای دیدنی بارسلونا

بارسلونا محبوب ترین بندر کشتی کروز مدیترانه

بارسلونا محبوب ترین بندر کشتی کروز در دریای مدیترانه است و بسیاری از کشتی ها در این شهر تردد میکنند. مسافران در بارسلونا به راحتی می توانند یک هفته را بگذرانند، اما می توان از قسمت های خوب این شهر تنها در چند روز بازدید کرد. بارسلونا پر جنب و جوش است، با معماری باور نکردنی و شاد. مردم تا اواخر شب در خیابان های هستند و کافه ها و بار های در فضای باز سرگرم کننده هستند و مردم از غذای عالی و نوشیدنی لذت می برند. یک راه خوب برای سفر به شهر از طریق یکی از اتوبوس های هاپ است که قسمت بزرگی از بارسلونا را پوشش می دهند. در اینجا چند چیز برای انجام در بارسلونا وجود دارد.

چشم انداز خیابان های بارسلونا از اتوبوس توریستی

سوار اتوبوس های توریستی شدن، یکی از بهترین معامله ها در بارسلونا است. اتوبوس دو مسیر اصلی را ارائه می دهد، یکی در شمال شهر (خط قرمز) و یکی در جنوب (خط آبی). این دو مسیر در Placa de Catalunya در انتهای غربی رامبلا لا در ساحل دور از بندر متصل می شوند.

یک بلیط اجازه می دهد تا شما در هر دو مسیر در تمام طول روز سوار اتوبوس شوید، و در هر زمان که شما می خواهید برای کشف محیط از اتوبوس خارج شوید. بلیط های یک و دو روزه شامل کوپن تخفیف خوبی برای سایر حمل و نقل در سراسر شهر و برخی جاذبه های توریستی است. بلیط توسط راننده اتوبوس فروخته می شود و حدود 20 دقیقه اجرا می شود. نیمی از روز طول می کشد تا تمام مسیرها را بدون پیاده شدن از اتوبوس دور بزنید.

کلیسای ساگرادا فامیلا در بارسلونا

La Sagrada Familia (کلیسای خانواده مقدس) در بارسلونا نماد برجسته شهر است. معمار بارسلونا آنتوني گويدي بيش از 43 سال عمر خود را به اين پروژه اختصاص داده است و طراحي مدرنيزه مدرنيستي، خلق اوست. کلیسای جامع از سال 1862 در حال ساخت است و امروز بیش از 300 کارگر رویای گویدی را ادامه می دهند و ساخت و ساز به طور کامل وابسته به کمک های مالی است. گرچه برنامه های اصلی گویدی کاهش یافته است، حدود 50 درصد از La Sagrada Familia تا سال 2010 تکمیل شده است و بقیه کلیسا تا اواخر سال 2026، یعنی 100 سالگی مرگ گویدی، برای تکمیل برنامه ریزی شده است.

پارک گوئل بارسلونا

پارک گوئل در حدود 3 مایل درون کشور از بندر کشتی کروز در بارسلونا واقع شده است. آنتونی گودی پارک را برای یکی از حامیانش، ایوسبی گوئل طراحی کرد.این سایت 50 هکتار یابتدا قرار بود یک شهر باغی باشد اما هرگز کامل نشده بود. امروزه یک پارک جادویی است که با موزاییک، مجسمه ها و باغ گل پر شده است.

شهر قدیمی بارسلونا

ناحیه شهر قدیمی بارسلونا، بخش گوتیک یا باری گوتیک است. که قدمت آن به زمان رومیان میرسد و برخی از دیوارهای قدیمی همچنان باقی مانده است. خیابان های قدیمی شهر باریک هستند و ساختمان ها جالب هستند. بالاترین ساختمان در شهر قدیمی، کلیسای بارسلونا است که در سبک گوتیک ساخته شده و نباید با معبد مشهور La Sagrada Familia که مدرن، و ناتمام است و در منطقه Eixample است، اشتباه گرفته شود.

خیابان پیاده روی لارامبلا بارسلونا

گرچه بارسلونا دارای تاکسی ارزان و سیستم مترو آسان برای استفاده است، اما راه رفتن انتخاب اکثر گردشگران برای دیدن معجزات معماری شهر است. لا رامبلا معروفترین تفرجگاه در بارسلونا است و بازدیدکنندگان می توانند ساعت ها پیاده روی کنند. این خیابان شامل فروشگاه های فروش پرندگان و گل ها، و کافه های پیاده رو برای تماشای دنیای دیگر و سرگرمی هایی است که مسافران را بسیار شگفت زده میکند. از بازار بوکریا بازدید کنید، که غذا در رستوران های برتر بارسلونا را ارائه و به فروش میرساند که رنگ و عطر جذابی دارند.

Casa Batllo – اسکان بارسلونا طراحی شده توسط آنتونی گویدی

شما نمیتوانید بارسلونا را بدون دیدن نمونه های متعددی از کار آنتونی گویدی، یکی از مشهورترین معماران مدرنیزه، ببینید. اگرچه کلیسای جامع ناتمام La Sagrada Familia بیشترین بازدید را دارد در میان ساختمان های طراحی شده توسط گویدی، نمونه های دیگری مانند Casa Batllo نگاهی جذاب به خلاقیت وی را ارائه می دهد.

Casa Batllo در سال 1904-1906 به عنوان محل اقامت برای خانواده Batllo ساخته شد. امروزه به موزه تبدیل شده است. بیرون ساختمان با موزاییک، شیشه و آهن ساخته شده است. یکی از چیزهایی که نمی بینید در داخل یک دیوار یا خط مستقیم است. این ساختمان با دیوارهای منحنی، درها، پنجره های رنگارنگ و راه پله ها پر شده است. سقف با آثار هنری مشابه آنچه که در سایر طرح های گویدی دیده می شود، سرازیر می شود.

موزه بارسلونا

موزه ملی کاتالونیا بارسلونا (Museu Nacional d’Art de Catalunya)

کاوش در بارسلونا با پا و یا با اتوبوس های توریستی بسیار سرگرم کننده، اگر چه گاهی اوقات آب و هوا بد باشد بارسلونا دارای موزه های جالب بسیاری است، از جمله یک موزه پیکاسو عالی. پیکاسو زمانی که 14 ساله بود به بارسلونا رفت و کار او به طور مناسب در Palau Berenguer d’Aguilar نمایش داده شد. پیکاسو اولین نمایشگاه خود را در بارسلونا داشت و بخش زیادی از هنر دوره آبی او در این شهر انجام شد. موزه ملی بارسلونا در کاستاریکا (MNAC) یکی دیگر از مکان های خوب برای صرف روز بارانی است. در نزدیکی Placa Espanya یافت می شود و دارای نمایشگاه های متعددی از هنر کاتالان است. گالری جوآن میرو در Montjuic شامل دو اثر این مجسمه ساز مشهور اسپانیا و همچنین نمایشگاه های دیگر است.

کاوش مونتجویک در بارسلونا

این تپه مشرف به بارسلونا مرکز بازی های المپیک 1992 بود. اتوبوس گردشگری چندین بار در نقاط مورد علاقه در Montjuic متوقف می شود. اگر شما از خط 1 یا 3 مترو خارج شوید،با راه رفتن به بالای تپه از طریق ستون های خطی که Avinguda de la Reina Maria Cristina را پوشش می دهند، از سمت چپ خارج می شوید و از بالای تپه عبور می کنید. در بالای خیابان، فواره جادویی است که در سال 1929 برای نمایشگاه بین المللی بارسلونا طراحی شده است. در شب زیبا است بازدیدکنندگان می توانند از تپه ی رو به افزایش به ایستگاه تله کابین Teleferic پیروی کنند. اتومبیل های کانادایی بیش از پارک تفریحی قدیمی Montjuic سوار می شوند و به قلعه در بالای تپه پایان می دهند.

صومعه مونتسرات در نزدیکی بارسلونا

بازدید از مونتسرات، که حدود 30 مایل از بارسلونا قرار گرفته، یک سفر عالی برای هر کسی است که زمان بیشتری برای ماندن در شهر دارد. این کوه دارای منظره زیبایی است و صومعه ای کوچک دارد که بر روی صخره ای سنگی واقع شده. بسیاری از مردم به زیارت مونتسرات می روند تا مجسمه ویرجین سیاه را در کلیسای صومعه ببینند. دیگران به مونتسرات می روند تا بتوانند تله کابین و قطار کابلی سوار شوند و به قله برسند و به دیدن ساختارهای سنگی عجیب و غریب که به نام کوه “دندانه دار” نام گذاری می کنند. به هر دلیلی، اگر آب و هوا در بارسلونا روشن و آفتابی باشد، یک روز در مونتسرات ارزش بازدید را دارد

جاهای دیدنی بارسلونا،تور اسپانیا،تور اسپانیا نوروز،بارسلونا،قیمت تور اسپانیا،تور اسپانیا نوروز،ویزای اسپانیا،هتلهای مادرید،هتلهای بارسلونا،موزه بارسلونا،مادرید

تور اسپانیا، تور مادرید، تور بارسلون، تور ایبیزا، هتل ایبیزا، هتل ماردید، هتل بارسلون، رزرو هتل خارجی، رزرو هتل اسپانیا، هتل اسپانیا، رزرو هتل مادرید، رزرو هتل بارسلون، تور نوروزی اسپانیا

Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *