بروز رسانی مقررات سفر به کشور قطر در شرایط کنونی

احتراما پیرو اطلاع واصله از ریاست محترم “هما” در خطر در خصوص شرایط کنونی سفر به کشور قطرو پروتکل های بهداشتی این کشور در ازتباط با جلوگیری از گسترش ویروس کرونا (بیماری کووید-19)، مسافران مقیم با شرایط ذیل می توانند به کشور قطر سفر نمایند.

1. کفیل مسافران مقیم می بایست از طریق سایت https://portal.www.gov.qa/ نسبت به دریافت اجازه ورود آنان اقدام نمایند.(فرم Exeptional Entry Permit to Qatar Service)

2. پس از دریافت اجازه ورود، مسافران می بایست از طریق سایت www.discoverqatar.qa نسبت به انجام رزرو هتل جهت 7 روز قرنطینه اقدام نمایند.

به هنگام ورود به کشور قطر آزمایش PCR از مسافران گرفته خواهد شد که در صورت مثبت بودن جواب آزمایش ، مدت قرنطینه 14 روز در هتل رزرو شده افزایش خواهد یافت.

ویزا قطر
ویزا قطر

شایان ذکر است هزینه هتل و تست PCR  بر عهده مسافر بوده و هتل های رزرو شده غیر قابل استرداد می باشند. لیست مسافرانی که از طریق قرنطینه های هتلی مستثنی بوده و می بایست خود را قرنطینه خانگی نمایند ، در سایت ذیل اعلام شده است:

https://www.qatarairwaysholidays.com/qe-en/welcome-home-7-night-booking/overview

3. نصب برنامه EHTERAZ بر روی گوشی همراه مسافران و تکمیل اطلاعات درخواستی

4. تکمیل فرم اطلاعات پزشکی و فرم تعهدنامه پیوست توسط مسافر

  مسافران جهت انجام سفر می بایست هر 4 برگه فوق را (اجاره ورود توسط کفیل ،رزرو هتل،اطلاعات پزشکی و تعهدنامه)به هنگام سفر همراه داشته و به هنگام دریافت کارت پرواز به همکاران خدمات فرودگاهی ارائه نمایند.در صورت نقص در مدارک فوق از سفر ممانعت به عمل آمده و بلیت با هزینه های مربوطه استرداد خواهد شد.

**جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.**

همچنین ورود هرگونه بار دستی به صورت ترولی یا چرخدار به داخل کابین پروازی مجار نبوده و مسافران صرفا میتوانند فقط به تعداد یک کوله پشتی و یا یک ساک دستی جهت بار همراه به داخل کابین استفاده نمایند.

*استفاده از ماسک در طول پرواز وفرودگاه ها الزامی می باشد.*

Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *