ایبیزا با برخورداری از  زیباترین سواحل دنیا، معروف‌ترین تفریح‌گاه کشور اسپانیا است.  گردشگران در این شهر پر جنب و جوش می‌توانند لذت قدم زدن در ساحل‌های ماسه‌ای زیبا، ورزش‌های آبی هیجان‌انگیز و شب‌های پر تکاپو را داشته باشند. 
سرزمین آب‌های شفاف و آبی در زیر نور خورشید،  هر گردشگری را وسوسه می کند تا ورزش‌های آبی متعدد این منطقه را امتحان کند. پاراسیلینگ، جت اسکی، ویندسرفینگ، ویک بوردینگ، اسنورکلینگ، کایاک سواری و ماهیگیری در دریای عمیق تنها بخشی از این ورزش‌های مدرن به شمار می‌روند. 
آب‌های سواحل ایبیزا نسبتاً کم عمق هستند، پس کودکان و نوجوانان هم که اغلب همراه خانواده های خود هستند نیز با ایمنی کامل می‌توانند از شنا در آب‌های شفاف و دیدنی لذت ببرند. 
 علاوه بر آن، وجود پارک ملی سس سالینز ، دالت ویلا، بندر ایبیزا و منطقه آتلانتیس و جزیره فورمنترا، ایبیزا را به مقصدی جامع و کامل برای گردشگری تبدیل کرده است که فضای فرح بخشی را برای هر شهروند و گردشگر جهانی به همراه خواهد داشت.
سفر به ایبیزا و بهره مندی از گشت و گذار در کشتی ها  و قایق های بادبانی در دل آب های روان و زیبای آن، جذابیت وصف ناشدنی را برای هر شهروند به همراه خواهد داشت.
Admin hermes
info@letbooking.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *